KadınModa

2019-2020 Sonbahar-Kış Trendleri

İlkbahar-Yaz sezonunu havaların da yavaş yavaş soğumaya başlamasıyla iyice geride bırakmaya başladık. Önümüzdeki günlerde hatta bugünlerde sonbahar için alışveriş hazırlıklarımız başlarken, kışı da iddialı kıyafetlerle karşılamak için uzunca araştırma yapmaya başladık.  Veee 2019-2020 Sonbahar-Kış modası trendleri için araştırma yapıp yeni modelleri sizlere sunduk.

Sonbahar-Kış modasının en trend rengi biber kırmızısı olarak karşımıza çıkmakta. Kırmızı belki de hiç bu kadar canlı ve iddialı çıkmamıştır karşımıza. Her sezonun can alıcı rengi olan kırmızı tonları, sonbahar-kış sezonunda da dolabımızda yerini alacak.

Bir diğer soft ama yumuşak tonuyla kalbimizi fetheden rengimiz toz pembe. Şimdiden dolaplarınızda yer açmaya başlayın. Hep açık renkler yok tabii ki listemizde. Keskin ve iddialı olmak için her tonunun yeterli görüldüğü kahverengi de listemizde. Bu listeyi şeftali tonları, yeşil tonları, hardal sarıları, bordolar takip ediyor.

Yeni Sezonda Nasıl Kıyafet Tercihimiz Nasıl Olmalı?

Öncelikle insanlar vücut hatlarını bilmeli, kendilerini çok iyi tanımalılar. 2019-2020 Sonbahar-Kış modası trendleri arasında çarpıcı kıyafetler bizlere göz kırpıyor hazırlıklı olun. Biraz eski dönem stilini oluşturacak olan kıyafetlerde genel olarak iddialı ve göz alıcı renkler hakim. Simli detaylar bizi parıltılı gösterecek. Bu görünümde bazen çekici ve asi, bazen uysal ve naif görüneceğimiz şimdiden anlaşılıyor.

Bu sezonun bir diğer kıyafetleri de hacimli, kabartılı, abartılı ihtişamlarla bezenmiş giysiler. Sezona modernlik ve geleneksellik adına bir şey katılmasa olmazdı. Dolaplarınızda yer ayırın ! Eskinin ve yeninin savaşı hakim bu sezon giysilerinde. Deri pantolonlar, tüylü detaylar, neon renkler, renkli külotlu çoraplar, daha neler neler bu sezonda misafir

Şapka, Atkı, Eldiven Seçimlerini Neye Göre Yapmalı?

Şapka, Atkı, Eldiven Seçimlerini Neye Göre Yapmalı

Kışın vazgeçilmez üçlüsü atkı, şapka, eldiven bu sezona bomba gibi gelecek. Ekose modellerinden oluşan şapkalar, sizleri kabanlarınızla tamamlayacak. Romantik boyunluklar sizleri eldivenlerinizde bir elmanın ikisi yarısı haline getirecek adeta. 2019-2020 Sonbahar-Kış modası trendleri arasında soğuk renklerin hakimiyetini göreceğiz gibi.

Mont, Kaban, Çanta Uyumunu Merak Edenler İçin

Sonbahar sezonunda deri montlarda daha çok koyu renkler hakim. Kabanlarda trend kadife, yama desenlerinden yana. Ekose desenler 2019-2020 Sonbahar-Kış modası trendleri içinde çok geniş yaer tutuyor. . Eski tip kabanlarınız varsa modasının geçtiğini düşünüyorsanız hemen çıkarın ve yeni sezona hazır olarak kalsın. Çünkü tam da modası geçen kıyafetlerin modası kapıda. 

Mont tercihi yaparken şişme montlar, trençkot tarzı montlar moda. Herkesin ilgi odağı eskitme tarzı kabanlar. Renkli olanlardan hem de. Çantalarda çapraz takılan 70’lerin modası devam ediyor. Çantalar küçük, renkli, çiftli, deri desenli olarak çıkıyor karşımıza. Bu sezon her şey uyum içinde bekliyor bizi.

Ayakkabı, Bot, Aksesuar Seçimini Nasıl Yapmalı?

Bu sezon botlarda hantallık alıp başını gitmiş durumda. Yağmura ve kara karşı koruyan botlar bizlerle buluşmak için gün sayıyor. 2019-2020 Sonbahar-Kış modası trendleri  içinde yerini alan kombat bot sevenler bu sezon yine memnun olacaklar.

 Sonbahar-Kış sezonunun gelmesiyle inci detaylı kemerler, küpeler çeşit çeşit aksesuarlar bizlerle olacak. Kemer demişken sezonun trend kemerleri bel hattını ortaya çıkaran, iri, bazen kibar duruşlu 80’li yılların devamı gibi olacak. Bu sezon beklenilen trend ayakkabı modellerinden pek memnun kalıp, eskiye dönüş yapacağınız şimdiden gösterdi kendini. Keskin hatlı, kare burunlu ayakkabılar trendler arasında bizden demesi. Vahşi desenler, feminen tarzlar bizleri bekliyor. Bu sezon zincirli aksesuarlar ön planda. Koca zincirli kolyeleri erkeklerin boynunda görmeye alışacağız belli ki. Kadınlar için de zincirler çantada, kolyede, kemerde her yerde destek olarak günü kurtaracağa benziyor gibi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı